MoMo retseptikogu

Alates tänasest on meie Kunderi poes saadaval uued MoMo retseptikogu retseptid. Leiate neid leti kõrvalt, meie valge laua pealt ning soovi korral võite neid ka PDF vormingus alla laadida.

Sellega kaasnevalt kuulutame välja ka meie suuremahulise kampaania aastaks 2014. Iga retsepti tagaküljel on kirjas selle jaoks vajaminevad tooted koos vastavate templiväljadega.

Üks retseptitoode = üks tempel ning kui kogute kokku kõik retsepti juurde kuuluvad tooted, siis saate ühe toote tasuta kauba peale!

Ning jätke kindlasti oma kogutud retseptid alles, sest kõige aktiivsematele kogujatele on meil suveks eraldi kingitus plaanis. Kuid sellest lähemalt siis kui aeg küps.

Uued retseptikogu retseptid ilmuvad keskmiselt kord kuus ning me üritame neisse alati uusi ja erinevaid tooteid kaasata, hoidmaks valikut mitmekülgsena. Kõik uued retseptid kuulutatakse välja nii meie Facebooki lehel kui ka MoMo uudiskirjas, lisaks poele loomulikult. Käesoleval lehel aga säilib arhiiv kõikidest ilmunud retseptidest.

Head kogumist!

P.S. Tavapärane templite kogumine punktikaardile jääb loomulikult alles!

Retsept nr. 1: Okonomiyaki

okonomiyakiMeie kõige esimene retsept on varem juba blogis mainitud Okonomiyaki. Seda traditsioonilist pannkooki annab mitmekesiselt maitsestada ning on meeltmööda nii suurtele kui ka väikestele.

Lae PDF alla.

Retsept nr. 2: Lõhe Sashimi

lõhe sashimiRetseptiks number kaks on MoMo üks populaarsemaid päevapakkumisi: lõhe sashimi. Selle retsepti järgi saate ka kodus endale hõlpsasti tervislikku lõherooga valmistada.

Lae PDF alla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>